Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Насоси для басейну та Компресори: Компресор Aquant 2RB
Компресор Aquant 2RB
Ціна: 10126 грн
Повернутися до початку сторінки
Насоси для басейну та Компресори: Компресор Aquant 2RB

Компресор Aquant 2RB

Маючи стаціонарний басейн логічно облаштувати його системою гідромасажу, аеромасажу, гейзерними установками, і без компресора/бловера Aquant тут не обійтися.
Детальний опис
Ціна: 10126 грн
в наявності
Артикул Фаза Продуктивність max Всмоктування max Тиск max З'єднання Ціна  
І 145 м3/год -170 мБар 200 мБар 1-1/2'' 10126 грн
І 210 м3/год -200 мБар 190 мБар 2'' 12115 грн
ІІІ 270 м3/год -230 мБар 250 мБар 2'' 15034 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Компресор Aquant 2RB

Маючи стаціонарний басейн логічно облаштувати його системою гідромасажу, аеромасажу, гейзерних установками та іншими атракціонами, щоб окрім плавання, отримувати задоволення від корисних для організму людини процедур. При цьому потрібно пам'ятати, що без такого спеціалізованого обладнання виробництва Австралія, як компресор / бловер Aquant тут не обійтися.

Головними перевагами установок є:

• універсальність - завдяки таким додатковим функціям як підігрів повітря, його фільтрація, можливість регулювання потужності приладу;

• надійність - обладнання безперебійно працює протягом тривалого часу;

• термостійкість - механізм теплового захисту оберігає прилад від перевантажень.

Під час монтажу обладнання слід пам'ятати, що рівень подачі повітря повинен бути вище рівня поверхні води, це дозволить не допустити затоплення приладу.

Компресор Aquant може додатково комплектуватися:

• захисним фільтром, що дозволяє вберегти двигун від проникнення сторонніх часток;

• глушником, що знижує рівень шуму.

Модельний ряд Aquant представлений наступними видами пристроїв: 2RB-410, 2RB-510, 2RB-610, вони відрізняються по потужності, продуктивності, числом використовуваних форсунок. При виборі агрегату слід враховувати його розміри, технічні параметри, особливості роботи та сервісного обслуговування. Чим глибше басейн, тим прилад повинен бути потужнішим.

Технічні особливості бловера Aquant 2RB-410, 2RB-510, 2RB-610:

• високі експлуатаційні характеристики, завдяки тому, що механізм не потребує змащення, оскільки відсутні точки дотику між обертовими і статичними механізмами;

• насос оснащений спеціальним електродвигуном, складається з 2-х частин: щільно прилеглих крильчатки і кожуха, що мають повітряний зазор в 0,2- 0,3 мм. Безпосереднього контакту обертових деталей з кожухом насоса немає, за винятком опорного валу;

• під час збільшення зовнішнього навантаження, підвищується тиск, швидкість потоку, що негативно впливає на продуктивність насоса;

• енергоекономічний, безшумний;

• простий в періодичному обслуговуванні;

• мотори асинхронні, 1 і 3-х фазні;

• клас захисту - F, 50Hz;

• клас ізоляції - IP55.

Принцип дії:

Крильчатка насоса включає десять лопастей, схожа на крильчатку великий турбіни. Повітря крізь вхідний отвір всмоктується всередину ротора, там воно починає обертальні рухи, за допомогою відцентрової сили, а також конструкції лопаток, спрямовується у вихідний отвір спірального кожуха. Завдяки нерівномірності сили прискорення, повітря набирає величезну швидкість, внаслідок чого створюється його високий тиск.

Компресор / бловер Aquant ідеальний апарат для якісного гідромасажу у власному басейні. Після оздоровчих процедур стан організму помітно покращиться, при цьому підніметься настрій, зникне стрес, що накопився. Безвідмовне, високоякісне компресорне обладнання зробить відпочинок в басейні незабутнім.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок