Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Як вибрати насос для басейну

Як вибрати насос для басейнуНасос - найважливіший елемент інженерного облаштування басейну. Він відповідає не тільки за подачу, циркуляцію і фільтрацію води, але може створювати, наприклад, сильну течію за допомогою противотока, забезпечувати рівномірний розподіл хімічних реагентів, перемішування нагрітої до певного рівня води. Гідромасажні установки, донний гейзер, водоспад, компресор, жоден з цих додаткових аксесуарів водної споруди не зможуть працювати без потужного насоса.

Коли ви перебуваєте в басейні з кристально-чистою водою або хлюпаєтесь в струменях з бульбашками повітря, треба звичайно розуміти, що вода просто так прозорою не стає і підводні вихори самі не утворюються. Тут працює невтомний насос.

Як правильно підібрати насос для басейну, це питання виникає у кожного, хто самостійно намагається придбати обладнання для успішного функціонування басейну, так як від характеристик, наявності певних опцій, професіоналізму установника, залежить тривалість експлуатації, як обладнання, так і басейну в цілому.

При придбанні насоса важливо зробити акцент на наявність пристроїв захисту, цілісності ізоляції, на рівень шуму, стійкість агрегату при виході із зони оптимальних робочих температур.

В інтернет-магазині компанії ТОВ «Хомробот» представлене велике різноманіття насосів із пластику, чавуну і бронзи для прісної і солоної води. Вони використовуються для безперервної тривалої роботи, володіють зниженим рівнем шуму. Залежно від призначення, в них використовується механізм водного або повітряного охолодження. На сторінках сайту можна дізнатися, як підібрати насос для басейну для ефективної роботи гідромасажних, СПА установок, протитечій і т.д.

Вибираючи агрегат, для початку потрібно зрозуміти необхідний функціонал, параметри і завдання, які виконуватиме насос, перевести їх у технічні терміни та одиниці виміру. Тут і продуктивність насоса, об'єм води в басейні, умови експлуатації, потужність обладнання для нагріву, необхідна різниця температур при підігріві води, типи і характеристики додаткового обладнання, необхідна швидкість очистки і т.д. Насос повинен ефективно забезпечувати безперервну циркуляцію маси рідини для її фільтрації, дезінфекції, рівномірного нагрівання та інше.

По виконанню насоси діляться на 2 види і випускаються:

· В пластиковому корпусі (прості, побутового рівня);

· В металевому корпусі (потужні і продуктивні, професійного рівня, на яких можлива установка додаткових опцій, наприклад, датчика теплозахисту).

Насосні установки розрізняють за типами на об'ємні, динамічні.

Об'ємні - монтуються над рівнем водної гладі і комплектуються фільтрами для грубого очищення.

Динамічні - встановлюються в глибині, під водою і функціонують, використовуючи принцип циркуляції води за допомогою лопатевого колеса.

Перед тим як вибрати насос для басейну, акцентуємо на важливий момент для вдалої покупки.

Перше - відповідність характеристик насоса: потужності, продуктивності, фазності і напруги, конструктивним особливостям комунікацій і пристроїв сполучення. Оптимальна потужність насоса, та, яка дозволяє пропустити через нього весь об'єм води за чотири - п'ять годин. При покупці насоса низької потужності, для чаші великого розміру, пристрій не зможе перекачати весь об'єм води за 4 -5 годин, а зробить це протягом 7-10 годин. Це призведе до несправності обладнання через перегрів.

Від якості використовуваних фільтрів, відповідності параметра продуктивності насоса такого ж параметру фільтруючого обладнання залежить і результат - чиста, безпечна вода у водоймі.

Залежно від моделі насосний апарат може оснащуватися префільтром. Це спеціальна корзина, призначена для збору сміття великої фракції, вона легко виймається для очищення, пластикове вікно допомагає виключити її переповнення.

Якщо перед тим, як вибрати насос для басейну, звернути увагу на додаткові опції, наприклад, підігрів води, тоді відпаде необхідність у покупці пристроїв для нагрівання.

Один з важливих моментів - хто це обладнання виробив.

Відвідавши веб-рессурс «Розумна техніка для будинку і басейну» компанії «Хомробот», ви неодмінно знайдете для себе масу корисних сучасних пристроїв. Насосне обладнання в нашому інтернет-магазині представлено відомими виробникам зі світовим ім'ям Emaux, Kripsol, AquaViva та ін. Відмінні особливості установок - широкий асортимент, висока продуктивність, довговічність, безпека при використанні. Для того щоб купити апарат, виберіть зручну форму оплати. Доставка по м.Київ і в будь-який куточок України.

Які правила потрібно дотримуватися, щоб ваш насос довго й успішно функціонував:

· В пристрої завжди повинна бути вода;

· Безперервне використання не повинно перевищувати чотирьох годин поспіль і не частіше чотирьох разів за добу;

· Не дозволяйте апарату промерзати взимку в басейні.

Як підібрати насос для протитечій. Це невеликий пристрій, який створює штучну потужну течію води. Потік утворюється в шарі оптимальному для плавця, для чого форсунки занурюються на певну глибину. Суть процесу полягає в тому, що обладнання спочатку всмоктує в себе воду, а потім потужно викидає назовні. У результаті в басейні виникає відчуття пересування потоків води, як в гірських річках, вода починає рухатися і вирувати.

Пристрої протитечій мають різні конструкції, що дозволяють монтувати їх 2-ма способами:

· Стаціонарна протитечія - передбачається в штучному водоймищі при його будівництві. Як правило, цей вид використовується у великих басейнах із пластику і бетону. Він відрізняється великою продуктивністю, виготовляється із сталі, бронзи і латуні;

· Навісна протитечія зазвичай закріплюється за борт басейну в будь-який час при необхідності. Використовується він для сезонних і невеликих постійних басейнів, на теплий період року. Виконуються такі насоси із сталі або високотехнологічного пластику.

Насос - це основа будь-якого СПА басейну, гідромасажної установки - без нього гідромасажний басейн перетворюється на звичайну ванну. Апарат відповідає за циркуляцію потоків води для забезпечення активної терапії. Продуктивність насоса безпосередньо впливає на силу масажу. Так, для ванни об'ємом чаші 250 літрів необхідний насос з потужністю більше 1 кВт. Якщо ванна вдобавок обладнана форсунками, що відповідають за масаж спини, потужність насоса повинна бути вище. Існує варіант, у якому за роботу форсунок відповідає окремий насос. У цьому випадку форсунки можуть використовувати при необхідності.

У цій статті ми старалися, як можна докладніше зупинитися на питанні «Як підібрати насос для басейну?». У будь-якому випадку, якщо є невпевненість і залишилися питання дзвоніть нам за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту. Ми швидко допоможемо зробити правильний вибір.

Всі статті
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок