Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor WC - Консервація води басейну
AquaDoctor WC - Консервація води басейну
Ціна: 200 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor WC - Консервація води басейну

Для власників басейнів створений AquaDoctor WC. Додається у воду перед консервацією басейну на зимівлю.
Детальний опис
Ціна: 200 грн
в наявності
Артикул Ціна  
200 грн
627 грн
Рекомендовані товари
AquaDoctor pH Minus Гранули
от 90 грн
AquaDoctor pH Plus Гранули
от 114 грн

Характеристики AquaDoctor WC - Консервація води басейну

Хімічний препарат AquaDoctor WC виготовлений для того, щоб допомогти власникам приватних та ін. басейнів законсервувати його на зимовий період. Засіб не допустить появи мулистого осаду, розмноження зелених водоростей, розм'якшить вапняні освіти на стінках і дні басейну, застереже від утворення стійких брудних плям. Власники, які мають досвід розконсервації басейну після тривалої зимівлі підтвердять, як важко приводити його в належний вигляд перед відкриттям чергового сезону - видаляти відкладення кальцію на стінках, вичищати важкий мулистий осад на дні і в'їдаються плями бруду. І все це за допомогою щітки вручну. Використовуючи AquaDoctor WC при підготовці басейну до зимівлі, Вам буде набагато простіше і швидше відкрити басейн навесні.

Отже, після закінчення сезону купання, необхідно провести роботу з підготовки води в басейні до зими. Консервацію можна починати при температурі води нижче 15 градусів. Якщо вище цієї позначки, то процедуру потрібно відкласти на час до пониження температури. Перевірте і відкоригуйте рівень рН води, він повинен бути в кордоні 7,2-7,6. Слідом, зробіть шокову обробку води за допомогою 2-ної або 3-ної дози хлорвмісної речовини. Знову виміряйте рівень рН. Далі запустіть фільтрувальну систему в режимі - зворотної промивки, щоб вичистити фільтр. Тепер на підставі інструкції виробника застосовуваної вами фільтрувальної системи або за рекомендаціями компанії, що виробляє її пуско-налагоджувальні роботи підготуйте обладнання до консервації. Зазвичай, від піску звільняється фільтрувальна ємність. Пісок просушується і забирається на зберігання. Механізми фільтра та інше басейнове обладнання поміщається в захищене від зниженої температури місце. Всі знімні елементи від'єднуються, отвори для набору і спуску води герметично закриваються, вода з труб спускається. Частина води, що знаходиться в басейні теж спускається. Залиште води стільки, щоб вона заповнювала басейн на 15-20 сантиметрів нижче рівня розміщення частин фільтрувальної системи. При повному звільненні басейну від води, під час зимових морозів тиск мерзлого ґрунту на поверхню басейну може його зламати. Тому вода, що залишилася після промерзання компенсує силу здавлювання мерзлого ґрунту зовні. Як тільки ви законсервували басейнове обладнання, можна вливати засіб Аквадоктор WC.

Пропорція для змішування така: 60 - 80мл хім.засобу на 1м3 води або 3 літри хімічної речовини на 50м3 води. Найбільш ефективний спосіб змішування це влити хімікат у бак з водою, добре перемішати і утворився розчин розлити на поверхню води по периметру басейну. Однієї такої первинної обробки вам вистачить на весь період зимівлі, і немає необхідності доливати засіб AquaDoctor WC у воду в період консервації. Для ефективного перемішування з водою не варто наливати його на поверхню басейну прямо з каністри. Спочатку обов'язково розведіть його водою. Ні в якому разі не перемішуйте речовину з іншими препаратами і хімією для басейну. Відлив потрібну кількість хімікату, тепер щільно закрутіть кришку каністри.

Для Вашої безпеки під час роботи з AquaDoctor WC надіньте на руки гумові рукавички. Зберігайте речовину подалі від дітей! При контакті з шкірою хімічного складу, ретельно промийте водою. Якщо препарат потрапив в очі, необхідно промивати слизову великою кількістю води і звернутися до медустанови, при можливому ковтанні, перша допомога - це рясне пиття та екстрена медична допомога.

Зберігайте препарат у сухому, захищеному від сонця місці з можливістю провітрювання.

Період зберігання - 2 роки. Речовина фасується в каністри по 5л.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 6242 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок