Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor pH Minus рідина (сірчана 35%)
AquaDoctor pH Minus рідина (сірчана 35%)
Ціна: 596 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor pH Minus рідина (сірчана 35%)

Артикул: aquadoctor ph- sulfuric acid 20
Рідина на основі 35% сірчаної кислоти AquaDoctor pH- Minus для зниження рівня кислотності води в басейні. Випускається в каністрі 20 л / 25 кг.
Детальний опис
Ціна: 596 грн
в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики AquaDoctor pH Minus рідина (сірчана 35%)

Рідина на основі 35% сірчаної кислоти AquaDoctor pH- Minus для зниження рівня кислотності води в басейні. Рекомендується застосовувати при показнику pH вище 7.4. Оптимальним рівнем кислотності води є 7.2-7.4. Вода з нормальним показником pH збільшує якість очищення засобами дезінфекції та коагуляції. Що також впливає на запобігання подразнення очей тих, що купаються і мінімізує відкладення вапняного нальоту на стінах і дні чаші басейну. Плюси пш- в рідкому вигляді в тому, що його можна застосовувати як в ручному режимі, так і для автоматичних дозуючих станцій. Препарат виготовлений на основі сірчаної кислоти, максимально 35%. Випускається в каністрі 20 л / 25 кг.

Дозування і використання рідкого AquaDoctor pH Minus

У разі перевищення показника більш 7.4, для зниження на 0,1 потрібно витрачати 10 мілілітрів рідини на 1 метр кубічний води. Щоб це зробити, необхідно взяти відро з чистою водою, влити потрібну кількість рідкого pH, перемішати і вилити по периметру чаші басейну. При введенні засобу слід уникати скіммеру й форсунок. Після чого включаємо фільтраційну систему. Очікуємо 30 хвилин, після цього можна купатися.

Через 12 годин після використання pH - знову вимірюємо рівень кислотно-лужного балансу. У разі більш високого показника, ніж необхідно, повторюємо процедуру знову.

Що б підтримувати необхідний рівень кислотності води, рекомендується двічі на тиждень заміряти pH, і якщо потрібно, коригувати його.

Хімічний склад рідини AquaDoctor pH Minus

Даний засіб створено на основі сірчаної кислоти, 35%. Кислота практично не включає в себе домішки і використовується коли потрібен найчистіший препарат. Засіб pH Minus виробництва AquaDoctor здатний за короткий проміжок часу знизити рівень кислотності до необхідної норми.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок