Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor pH Minus HL рідина (соляна 14%)
AquaDoctor pH Minus HL рідина (соляна 14%)
Ціна: 559 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor pH Minus HL рідина (соляна 14%)

Артикул: aquadoctor ph- liquid
Засіб для зниження кислотності води в басейні Ph- ТМ AquaDoctor тепер випускається в рідкому вигляді для автоматичних дозуючих станцій.
Детальний опис
Ціна: 559 грн
в наявності
Рекомендовані товари
AquaDoctor AC - Альгіцид
от 123 грн

Характеристики AquaDoctor pH Minus HL рідина (соляна 14%)

Засіб для зниження кислотності води в басейні Ph- ТМ AquaDoctor тепер випускається не тільки в гранулах, а й в рідкому вигляді для автоматичних дозуючих станцій. Пш мінус рідкий використовується, якщо рівень кислотності перевищує показник 7.6. Тоді як нормою вважається рівень в діапазоні 7.2-7.6.
При нормальному рівні ph посилюється ефективність дезінфікантів та коагулюючих засобів. Вода з оптимальним кислотно-лужним балансом не допускає відкладення вапняного нальоту на чаші басейну, а найголовніше не дратує слизових оболонок людей, що купаються.

Ph- у вигляді рідини можна використовувати як вручну, так і для дозуючих станцій. Засіб створено на основі HCl хлоровводородній кислоти, соляної кислоти.

Від показника кислотно-лужного балансу води залежить на скільки вона буде сприйнятлива до обробки дезінфікантами. Якщо показники вище або нижче норми, в цьому випадку обробка води в басейні буде недостатньо ефективною, особливо у випадку з хлором. Крім цього баланс пш впливає властивості води, які може відчути на собі людина. При високому показнику кислотно-лужного балансу відбувається подразнення слизової. Якщо вода з таким складом потрапить в очі, вона може викликати дискомфорт і печіння. Щоб не виникало такої проблеми необхідно використовувати якісні пш регулятори. Періодично застосовуючи даний засіб дозволить тримати водний баланс в нормі - допускається 7.0-7.6; ідеально 7.2-7.4.

Дозування

Для того, щоб знизити значення pH на 0.1 необхідно 15 мл рідини на 1 куб води басейну. Наприклад: pH дорівнює 7.8; необхідний рівень pH 7.4; обсяг чаші басейну 40 м3. Розрахунок: 15 мл х 40 м/куб х 4 ph = 2400 мл. Засіб необхідно розчинити в чистому пластиковому відрі з водою і вилити по периметру чаші. Можна також використовувати препарат для автоматичної дозуючої станції, яка сама буде подавати пш в необхідній кількості, в залежності від показання датчиків і налаштувань (по таймеру або на постійній основі). Дуже важливо щотижня перевіряти рівень Ph за допомогою крапельного або таблеткового тестера і при необхідності вирівнювати показник. Після водообробки не можна купатися 30-40 хвилин.

Властивості препарату

Речовина для зниження Ph Minus Aquadoctor є найчистішим препаратом на основі соляної кислоти. Максимальна концентрація соляної кислоти при температурі води 20 ° C відповідає 14%. Аквадоктор ПШ Мінус дає можливість за короткий час знизити рівень ph.

Запобіжні заходи та зберігання

Використання хімікату дозволяється тільки за інструкцією виробника. Зберігати закриті каністри в сухому, провітрюваному місці, при температурі від +15 до +30 гр. по С. Не допускати до каністр дітей. Термін придатності після відкриття не більше 2-х років. Не проливати хімікат близько скиммера і форсунок. Не починати використовувати препарат, якщо в басейні знаходяться люди, що купаються. Після використання розчину не заходити в басейн протягом 30-40 хвилин. Відразу не змішувати з іншими хімікатами для басейну. Працювати з препаратом тільки в гумових рукавичках.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок