Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor MC MineralCleaner рідина для очищення чаші
AquaDoctor MC MineralCleaner рідина для очищення чаші
Ціна: 217 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor MC MineralCleaner рідина для очищення чаші

Препарат AquaDoctor MC MineralCleaner створений для чищення чаші штучного водоймища від іржі, мінеральних відкладень, осадку різного роду, вапняного нальоту та інших...
Детальний опис
Ціна: 217 грн
в наявності
Артикул Ціна  
217 грн
889 грн
Рекомендовані товари
AquaDoctor AC - Альгіцид
от 123 грн

Характеристики AquaDoctor MC MineralCleaner рідина для очищення чаші

Препарат AquaDoctor MC MineralCleaner створений для чищення чаші штучного водоймища від іржі, мінеральних відкладень, осадку різного роду, вапняного нальоту та інших забруднень. Ефективний в очищенні навіть товстих шарів, застарілих відкладень. Ємність 1 л.

Дозування і застосування

Засіб AquaDoctor MC MineralCleaner бажано застосовувати в добре провітрюваних приміщеннях. Препарат розводимо з водою пропорційно 1:1. Кількість необхідного препарату залежить від обсягу необхідного очищення. Після цього, накладаємо суміш на поверхню, яку необхідно очистити і очікуємо приблизно 15-30 хв. Потім обробляємо чашу щіткою і добре змиваємо водою. Якщо є необхідність, ці дії можна відтворити заново.

Хімічний склад AquaDoctor MC MineralCleaner

Даний препарат складається з органічної та неорганічної кислоти. Вони ретельно і нешкідливо знищують плями, наліт, осад після використання хімії для басейну, продукти життєдіяльності мікроорганізмів. При цьому не наноситься пошкодження чаші басейну.

Щоб мінімізувати в майбутньому подібні відкладення, вкрай необхідно контролювати властивості води, а саме показник пш, рівень хлору, наявність металу. При виявленні відхилень в цих показниках необхідно вчасно вживати хімічні засоби.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок