Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor C-15L Рідкий хлор
AquaDoctor C-15L Рідкий хлор
Ціна: 755 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor C-15L Рідкий хлор

Артикул: aquadoctor chlorine c15l
Рідкий дезінфекант на основі хлору AquaDoctor C-15L створений на основі особливо чистої формули. Препарат необхідний для шокової (первинної) і систематичної дезинфекції...
Детальний опис
Ціна: 755 грн
в наявності
Рекомендовані товари
AquaDoctor AC - Альгіцид
от 123 грн

Характеристики AquaDoctor C-15L Рідкий хлор

Рідкий дезінфекант на основі хлору AquaDoctor C-15L створений на основі особливо чистої формули. Препарат необхідний для шокової (первинної) і систематичної дезинфекції води. Знезаражує воду і робить її чистою від всіляких мікроорганізмів, вірусів, бактерій, грибків. Суттєво зменшує зеленіння води. Рідкий хлор Аква Доктор навмисно створений для станцій з автоматичним дозуванням. При бажанні засіб можна застосовувати вручну. Не дозволяє з'явиться вапну і попереджає появу жорсткого нальоту на поверхні чаші басейну. Препарат створений на основі гіпохлориту натрію. Включає в себе хлорноватисту кислоту HClO. Насиченість активного хлору не менше 150 г/дм³.

 AquaDoctor Хлор в рідкому вигляді створений переважно для дезінфекції басейну за допомогою автоматичних дозуючих станцій. Засіб ідеально підходить для очищення води у великих громадських басейнах, так як має недорогу вартість. Даний дезінфекційний засіб ефективно знищує бактерії, віруси, що знаходяться у воді. Дотримуючись усіх правил очищення води, вам не доведеться міняти її на протязі довгого часу. Якщо дотримуватися всіх заходів безпеки і норми дозування хлору, він не завдасть шкоди людському здоров'ю і не зіпсує покриття басейну.

Дозування і використання

Для первинної шокової обробки необхідно всього 30 мл на 1000 л води. Використовується для автоматичної станції або вручну. Для ручного застосування розчин необхідно розвести в чистому пластиковому відрі і вилити по периметру чаші. Після дезінфекції хлором не можна купатися в басейні на протязі 12 годин. Використовувати рідкий хлор необхідно лише після приведення в норму рівня ph. Він повинен відповідати показнику 7.2-7.4. Інакше дезінфекція буде не ефективна. Норму вільного хлору необхідно тримати в радіусі 0.3-0.6 мг/л (0.3-0.6 ppm). Для станцій дозування з ручним регулюванням рекомендуємо налаштувати норму 50-80 мл на 10000л води кожні три доби.

Властивості рідкого хлору Аква Доктор

Препарат вміщує концентрацію активного хлору не менше 150г/дм3. В основу розчину входить гіпохлорит натрію NaOCl. Активні речовини гіпохлориту - хлорнуватиста кислота HCIO і аніон ClO-. В поєднання це дуже сильний окислювач зі стерилізуючою та антисептичною дією. Використовується як в промисловій сфері, так і в побутовій для дезінфекції та знезараження води. Ігнорування техніки безпеки може привести до хімічних опіків шкіри, очей і дихальних шляхів.

Запобіжні заходи та зберігання

Хімічний склад вельми небезпечний. Зберігати каністри з рідиною необхідно в закритому вигляді, в сухому місці, з вентиляцією, де t не нижче + 5С і не вище + 25С. Термін придатності після відкриття тари 3 місяці. Зберігати в недоступному місці для дітей. Не вливати гіпохлорид в басейн коли купаються люди. Під час роботи з препаратом слід одягнути гумові рукавички, окуляри, маску.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок