Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor AC Mix - Альгіцид
AquaDoctor AC Mix - Альгіцид
Ціна: 100 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor AC Mix - Альгіцид

AquaDoctor AC Mix - це ефективний протигрибковий, противодорослевий, протиспоровий, бактерицидний засіб. Даний вид альгідіца створений для шокової терапії води.
Детальний опис
Ціна: 100 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Шоковий препарат для боротьби з водоростями Аквадоктор АС Mix -1 л 100 грн
Шоковий препарат для боротьби з водоростями Аквадоктор АС Mix -5 л 319 грн
Шоковий препарат для боротьби з водоростями Аквадоктор АС Mix - 10 л 599 грн
Шоковий препарат для боротьби з водоростями Аквадоктор АС Mix - 20 л 966 грн
Рекомендовані товари
AquaDoctor pH Minus Гранули
от 105 грн

Характеристики AquaDoctor AC Mix - Альгіцид

AquaDoctor AC Mix - це ефективний протигрибковий, противодорослевий, протиспоровий, бактерицидний засіб. Даний вид альгідіца створений для шокової терапії води. Знищує і перешкоджає розмноженню бактерій і грибків, водоростей та інших організмів, що забруднюють воду в басейні. Завдяки засобу AquaDoctor AC Mix вода за короткий термін стане ідеально прозорою і чистою.

Дозування і використання альгіціда AC Mix:

Засіб краще використовувати ввечері. Перед застосуванням даного препарату, потрібно виміряти і вирівняти рівень кислотності до норми 7.2-7.4 спеціальними засобами Аквадоктор Пш мінус або Аквадоктор Пш плюс.

Перша, так звана, шокова обробка проводиться 1 раз в 2 місяці, або частіше, при появі водоростей, 20 мл засобу на 1м3 води. Певнау кількість AC Mix необхідно змішати з чистою водою і вилити по периметру чаші басейну. Після чого включити фільтраційну установку на 2-4 години, в цей період басейном краще не користуватися.

Систематичну обробку води необхідно виконувати не рідше, ніж раз на тиждень, 5 мл засобу на 1 м3 води. Щоб поліпшити ефективність хімічного засобу проти водоростей, краще використовуватися станції для автоматичної дозації.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок