Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor pH Plus Гранули
AquaDoctor pH Plus Гранули
Ціна: 114 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor pH Plus Гранули

Кислотність води в басейні - це показник, який повинен бути завжди під наглядом. І якщо він менше допустимих норм, то Вам допоможе AquaDoctor pH plus.
Детальний опис
Ціна: 114 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Засіб для підвищення кислотності води Аквадоктор pH + в гранулах 1кг 114 грн
Засіб для підвищення кислотності води Аквадоктор pH + в гранулах 25кг 1810 грн
Засіб для підвищення кислотності води Аквадоктор pH + в гранулах 5кг 402 грн
Засіб для підвищення кислотності води Аквадоктор pH + в гранулах 50кг 3617 грн
Рекомендовані товари
Хлоратори Hayward PowerSalt NSC15EU
от 26660 грн
AquaDoctor MCT - 3 в 1
от 257 грн

Характеристики AquaDoctor pH Plus Гранули

AquaDoctor pH Plus - хімічний засіб, який служить для того, щоб збільшити показник рН води до норми між 7,2-7,6. Речовина випускається в гранулах, розчинною у воді, має чистий хімічний склад. Знижений рівень рН води створює умови для появи корозії на металевих частинах басейнового обладнання, псує внутрішню поверхню басейну, руйнуючи її, знижує в кілька разів ефект від застосування коагулюючих засобів. Щоб цього не допустити постійно стежте за значенням рН і вчасно його коригуйте. Фасовка AquaDoctor pH +, розрахована на зручність у використанні і представлена ​​у вигляді відер по 5кг і 50кг .

Метод використання.

Змішайте у відрі або іншій зручній ємності з водою розраховану порцію препарату Аквадоктор рН +. Щоб розчин вийшов однорідним, застосовуйте таке співвідношення: вам знадобиться не менше 5л води на 500 грам речовини. Розрахуйте необхідну кількість препарату таким чином: рівень рН збільшиться на 0,1 якщо в 1м3 води буде розчинено 10 гр хімії. Приміром, щоб збільшити рН на 0,1 в басейні загальним об'ємом води 10м3 буде потрібно використовувати 100грам сухої речовини. Після того, як речовина повністю розчиниться у воді, вилийте рідину на поверхню води вздовж кромки басейну і для якісного змішування запустіть фільтрувальну систему. Не слід додавати хімічний розчин в басейн, коли там хтось купається. Користуватися басейном дозволяється тільки через тридцять хвилин після обробки води, перед цим обов'язково проконтролюйте значення рівня рН за допомогою тестера. Намагайтеся наливати в басейн насичений хімією розчин так, щоб виключити його взаємодію з системою фільтрації, він може нашкодити дорогому обладнанню. Якщо вода дуже жорстка доведеться підвищувати дозу препарату, щоб відкоригувати рівень рН або проводити таку процедуру частіше.

Зберігання.

Хімікат Аквадоктор рН плюс як і інші хімічні препарати зберігають у сухому, провітрюваному, захищеному від сонячних променів приміщенні, щільно закривши кришку тари. Строго обмежте доступ дітей до хімії. Харчові продукти та предмети, що використовуються в побуті кожен день, ніколи не зберігайте поруч з хімічною речовиною. Препарат в сухому вигляді гарантовано зберігається протягом 3 років.

Заходи безпеки.

Існую спеціальні запобіжні заходи при роботі з хімією для басейну. Не слід насипати речовину в сухому вигляді в воду басейну. При приготуванні розчину стежте, щоб хімікат до кінця розчинився у воді і лише після цього виливайте у загальний обсяг. Не дотримання цього правила призводить до хімічних опіків, пошкодження обладнання і поверхонь. При приготуванні розчину хімічні засоби різні за призначенням не перемішуйте разом. Діючи речовина препарату має сильний хімічний склад і при зіткненні зі шкірою та слизовими може нашкодити здоров'ю, тому захищайте руки рукавичками, очі за допомогою окулярів, проводите роботи в провітрюваному приміщенні.

Правило приготування розчину полягає в тому, що суху речовину потрібно додавати в ємність з чистою водою, ніколи не вливайте воду в бак з гранульованим препаратом. Якщо хімікат потрапив до вас в рот, відразу випийте багато води і негайно йдіть до лікаря. При контакті зі слизовими очей промивайте очі великою кількістю води та зверніться до медичного закладу. У разі контакту зі шкірою треба промити водою, якщо роздратування зберігається, доведеться вдатися до допомоги лікаря. При випадковому проникненні засобу в систему дихання, намагайтеся випити багато води і звертайтеся до лікаря. Бережіть препарат подалі від дітей!

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок